Czy obowiązuje cisza nocna ?

Hmmm no tak. Jest taka godzina wieczorna, po której średnio wypada hałasować gdyż może to komuś przeszkadzać a poza tym bezsensowne generowanie hałasu jest raczej domeną osób ….a z resztą może lepiej nie kończyć 😉 W każdym razie lubimy pośpiewać ale tak by nie przeszkadzało to innym.

Czy jest parking ?

Przez domem (a w zasadzie z boku domu) jest parking na 4 samochody. Jeszcze nikt nigdy nikomu nic nie zginęło z samochodu więc proszę się nie obawiać o swój pojazd i jego zawartość. Ponadto na noc istnieje możliwość zamknięcia bramy.

Czy zapewniamy pościel ?

Tak oczywiście zapewniamy pościel. Zawsze czystą i pachnącą. Oczywiście gdy Ktoś zechce przyjechać ze swoim śpiworem to nie będziemy mieli nic naprzeciw.

Czy w Bieszczadach jest bezpiecznie ?

Odpowiedź podzielę na dwie kategorie:

SYTUACJA GEOPOLITYCZNA

DZIKA PRZYRODA

A`propos sytuacji geopolitycznej… zwłaszcza w ostatnich czasach spotykamy się z obawami spowodowanymi bliskością Ukrainy. Pragnę zapewnić, że nic złego się u nas nie dzieje. Jeździmy na Ukrainę na zakupy tak jak wcześniej a nad naszymi głowami nie latają myśliwce F16.

Co do przyrody – bieszczadzka przyroda obfituje w różne dzikie stworzenia mogące zrobić krzywdę. Mam na myśli misie, wilki, żmije, pająki itp. Odpowiem krótko – te stworzenia bardziej się boją nas niż my ich i na 100% zejdą nam z drogi dużo szybciej niż je zdążymy zauważyć 🙂