DOMKI

Nasze domki nad Soliną w Wiejskim Dworku

Noclegi w Bieszczadach w domkach z kominkami. Do dyspozycji Gości dwa, stylowo urządzone domki w klimacie wiejskiego dworku.

zobacz-debowy zobacz-sosnowy

Poznaj lepiej Wiejski Dworek

Wiejski Dworek to duży, murowany dom w miejscowości Bóbrka nad Soliną. Dom podzielony jest na dwa domki w zabudowie bliźniaczej. W każdym z domków znajduje się łazienka, kuchnia, salon z kominkiem oraz dwie sypialnie na piętrze/poddaszu. Do dyspozycji Gości są również tarasy (w domku Sosnowym taras jest zadaszony). Taras to idealne miejsca do wypicia porannej kawy lub do wieczornego spotkania przy grillu i winie. Dom stoi na ogrodzonej działce, otoczony jest dużym ogrodem z drzewami owocowymi oraz iglastymi. W ogrodzie znajduje się miejsce do palenia ognisk.

Przy Dworku jest również parking dla Gości. Parking jest zamykany na noc bramą wjazdową – Goście otrzymują wraz z kluczami pilota do bramy.

 

Gospodarzami Wiejskiego Dworku jesteśmy my czyli Ania i Maciek wraz z córkami Karoliną i Kornelią oraz dwoma pięknymi psami – Czarnymi Terierami Rosyjskimi

 

Nasi Goście mogą liczyć na pomoc w planowaniu wypoczynku w Bieszczadach i nad Soliną.  Szczegółową ofertę wycieczek i atrakcji znajdziesz na stronie BIESZCZADY ATRAKCJE

Zapraszamy do Wiejskiego Dworku nad Soliną. Jeśli masz pytania odnośnie oferty zapraszamy na stronę KONTAKT.

Do zobaczenia w Bieszczadach !