Czy w Bieszczadach jest fajnie ?

Odpowiem przewrotnie  – to zależy dla kogo 🙂 Nie jest to oferta dla każdego. Jest w Polsce i na świecie wiele lepszych miejsc do wczasowania się.

Do nas przyjeżdża się by odpocząć w ciszy i spokoju, poznać niesamowitą historię regionu, spotkać ciekawych ludzi, przystanąć na chwilę i zadumać się nad sobą, poczuć atmosferę Bieszczadu – krainy z dala od zgiełku, szaleńczego tempa życia, pędu za karierą, korków ulicznych itp. Przed wszystkim chodzi o to by odpocząć od tego co nas męczy na codzień a być może spotkać jakiegoś „całkiem zielonego bieszczadzkiego anioła’ gdzieś pod samotną jabłonią zasadzoną dawno temu w przydomowym ogrodzie (tyle, że domu już dawno nie ma……)

Nie oznacza to jednak, ze nic u nas się nie dzieje ciekawego. Posiadamy bogatą bazę sprzętów umilających wypoczynek. Niewiele jest miejsc gdzie mozna podziwiać wschód słońca na szczycie połoniny a zachodzące słońce pożegnać z pokładu jachtu zacumowanego w jednej z dzikich zatok Jeziora Solińskiego. Tak zwany międzyczas wypełnić można różnymi atrakcjami szerzej opisanymi w dziale Atrakcje w Bieszczadach.