Jezioro Solińskie jesienią

Jesień w Bieszczadach

Bieszczady jesienią co warto zobaczyć nad Soliną

Jesień to najpiękniejsza pora roku w Bieszczadach. Przyroda zaskakuje nas tysiącami barw.  Poranne mgły, niezapomniane widoki i zapachy kuszą by wyruszyć na wędrówkę w nieznane.

Jesień w Bieszczadach – rydze, rykowisko, wędkowanie – odkryj Bieszczady jesienią.

Bieszczady jesienią pustoszeją i dzięki temu miłośnicy dzikiej przyrody mają możliwość odkrycia na nowo tę kolorową krainę pełną tajemnic ukrytych gdzieś na skraju górskiego potoku, pod starą jabłonią pamiętającą jeszcze śpiew dawnych mieszkańców.

Sezon na rydze marynowane

Jesienią, lasy nad Soliną pełne są grzybów w tym pysznych rydzów. Świeże rydze smażone na maśle to danie królewskie. Przyjedź i przekonaj się o tym sam. Każdy z Gości otrzyma od nas tajemny przepis na najlepsze rydze marynowane.

Gdzie na rykowisko w Bieszczadach ?

Gdy zapadnie wieczór i podniosą się mgły warto wybrać się na wyprawę do lasu tropem jelenia. Ogromny byk porykujący na dzikiej, leśnej polanie to widok niezapomniany. Dla naszych Gości możemy zorganizować nocną wyprawę do lasu samochodem terenowym – w dzikiej głuszy nasłuchiwać będziemy głosów jesiennej przyrody.

Szlaki rowerowe nad Soliną

Jesień  to idealna pora na wycieczkę rowerową. Naszym Gościom doradzamy, które trasy rowerowe warto odwiedzić.

Odkryj z nami jesienne Bieszczady, poczuj wolność i odpocznij w Wiejskim Dworku.

JESIENNY CENNIK

1 – 2 osób w apartamencie – 300 zł/doba
3 – 4 osoby w apartamencie – 320 zł/doba

JESIENNA PROMOCJA: PRZY POBYCIE 5-CIO DNIOWYM

SZÓSTA DOBA GRATIS !

(Promocja obowiązuje w okresie od 1 października do 28 listopada)

W cenie pobytu: wynajem apartamentu (salon z kominkiem, łazienka, kuchnia, dwie sypialnie, taras), drewno do kominka, drewno na ognisko, pomoc w organizacji wypoczynku, zniżka 50% na basen oraz 10% na zabiegi SPA. Basen i SPA w Polańczyku ok. 10 minut jazdy.

DŁUŻSZE POBYTY ( POWYŻEJ 6 DNI)
KALKULUJEMY INDYWIDUALNIE UWZGLĘDNIAJĄC ATRAKCYJNY RABAT 😉