Regulamin

SKRÓCONY REGULAMIN WIEJSKIEGO DWORKU

Regulamin powstaje spontanicznie. Rzec można nasz regulamin jest pisany przez „samo życie” i zawiera wskazówki ważne dla naszych Gości. Decydując się na pobyt u nas godzisz się na to co przeczytasz poniżej.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NASZA I WASZA

1. Nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty pozostawione wewnątrz i na zewnątrz budynku. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych na klucz. Nie wchodzimy do apartamentów jak nie ma w nich Gości.
2. Za szkody wyrządzone przez Gości odpowiadają Goście – nikt inny.
PRZYJAZD ZE ZWIERZĘCIEM

1. Niestety nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Bywają od tej zasady rzadkie wyjątki i w takim przypadku zwyczajowo pobieramy dodatkową opłatę w wysokości ok. 20 zł / doba. Jeżeli chcesz przyjechać ze zwierzakiem powiedz nam o tym wcześniej – najlepiej w momencie ustalania rezerwacji. Nie ukrywej tego faktu do dnia przyjazdu gdyż:

– zastrzegamy sobie prawo do odmówienia zakwaterowania
– zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty za pobyt niezapowiedzianego zwierzęcia w kwocie 100 zł / doba

2. Oczywiście kochamy zwierzęta i nie mamy nic przeciwo nim ale proszę pamiętać, że tuż obok może mieszkać ktoś, kto zwierząt nie lubi a na to wpływu nie mamy.

PŁATNOŚCI / ZAKWATEROWANIE

1. Płatność regulujemy w dniu przyjazdu. Dzień przyjazdu tzn. od momentu przyjazdu do godziny 24:00.
2. Postanowiłeś wyjechać wcześniej – szkoda ale wiedz, że nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystany pobyt.
3. Wystawiamy faktury VAT
4. Nie obsługujemy płatności kartami płatniczymi (najbliższy bankomat jest w Solinie)
5. Doba „dworkowa” trwa od godziny 16:00 do godziny 10.00. Wcześniejszy przyjazd lub późniejszy wyjazd możliwy jest po wcześniejszym ustaleniu

CISZA NOCNA

1. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22:00 do 6:00. Serdecznie prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej.

REKLAMACJE

1. Oczywiście uwzględniamy reklamacje o ile są zasadne. Ewentualne niedogodności prosimy zgłaszać na bieżąco tak byśmy mogli zweryfikować je w naturze oraz w porę na nie zareagować dobierając środki adekwatne do niedogodności.

SŁOWO KOŃCOWE (z przymrużeniem oka 😉 )

Wiejski Dworek prowadzimy za pasji a nie z obowiązku. Chcemy by było to miejsce, w którym wypoczywa się z pomysłem i bez nudy. Cieszymy się słysząc, że Goście czuli się u nas jak w drugim domu. Takie opinie motywują nas do nieustannego poprawiania oferty. W tym miejscu pozdrawiamy naszych stałych bywalców.

Dokładamy wszelkich starań aby Twój pobyt u nas odbył się miło i sympatycznie. Czasami zdarzają się sytuacje nieprzewidywalne i niezależne od nas typu „zatkana rura” lub „pająk w nocy zrobił pajęczynę”. W każdej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc.

Służymy pomocą w organizacji wolnego czasu – mamy masę pomysłów na to
co robić, gdzie jechać, co warto zobaczyć.

Niestety trafiają się goście, którzy na siłę próbują znaleźć dziurę w całym celem uzyskania 89 % zniżki. Do takich osób kierujemy ciepłe pozdrowienia i radę – szukajcie noclegu gdzie indziej. W Bieszczadach jest masa miejsc oferujących nocleg w cenie niższej niż nasza cena. W Bieszczadach jest masa miejsc gdzie telewizory będą większe a do sklepu będzie bliżej itd. itd.

W dobie satelitarnej inwigilacji bez trudu można zlokalizować nasz obiekt i przekonać się gdzie dokładnie jest umiejscowiony. Jest to o wiele łatwiejsze i bardziej komfortowe niż późniejsze spory o to, że dom nie stoi fundamentem w toni jeziora.

Życzymy miłego pobytu !

Ania & Karolina & Maciek