DOMKI

Domek nad Soliną czy apartament ?

Jeżeli planujesz wynająć domek w Bieszczadach zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wynajem apartamentu z kominkiem. Wiejski Dworek jest budynkiem murowanym z bardzo dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Wynajmując duży apartament wypoczniesz w komfortowych warunkach bez ryzyka hałaśliwego sąsiedztwa.

W naszym Dworku znajdują się tylko dwa apartamenty/mieszkania o powierzchni przekraczającej 70 m2 każdy. Apartamenty mają wyjątkowy wystrój i niepowtarzalny klimat. Zobacz nasze APARTAMENTY.

Apartamenty nad Soliną

  • duża kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty
  • łazienka z ogrzewaniem podłogowym
  • dwie sypialnie na poddaszu
  • duży salon z kominkiem
  • słoneczny taras z meblami ogrodowymi

Bogata oferta pełna pomysłów na wypoczynek w Bieszczadach

Dzięki naszej pomocy zobaczysz wszystko co w Bieszczadach warte jest zobaczenia. Więcej o atrakcjach znajdziesz na stronie ATRAKCJE W BIESZCZADACH.

Lokalizacja Wiejskiego Dworku daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Bóbrka, rezerwaty przyrody, jezioro Myczkowieckie, liczne szlaki piesze, punkty widokowe oraz ciekawe miejsca – poznaj je z nami spacerując w najbliższej okolicy Wiejskiego Dworku. Znajdź więcej informacji na stronie POŁOŻENIE

Wybierasz się w Bieszczady i nie wiesz co wybrać – domek czy apartament – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty wypoczynku w apartamentach nad Soliną. Wiejski Dworek KONTAKT.